لیپولیزر دکا لاغری LIPOLASER DEKA

جهت بزرگنمایی ماوس را بر روی تصویر قرار دهید

لیپولیزر دکا لاغری LIPOLASER DEKA

لیپولیزر دکا لاغری LIPOLASER DEKA ، دستگاه لیپولیز دکا ساخت ایتالیا بدون عوارض و درد جهت از بین بردن چربیهای موضعی در دو جلسه بدون سوختگی و دوران نقاهت با نام تجاری SMARTLIPO
فروشنده : نوآوری پزشکی آرتیمان
محصولات فروشگاه     ارسال پیام به فروشنده

حداقل سفارش :
1 عدد
محل تولید :
ايتاليا
شرایط پرداخت :
نقدی, چکی, سایر
نحوه تحویل :
تحویل در محل
صفات :

قیمت : تماس جهت قیمت

ارسال درخواست خرید آخرین قیمت را بده

مشخصات محصول

  • ویژگی ها Weight Loss
  • سیستم عامل ND YAG
  • شماره مدل LIPOLASER
  • نام تجاری SMARTLIPO
  • :گواهینامه ها CE0459- FDA APPROVED

توضیحات محصول

دستگاه لیپو لیزرکمپانی DEKA با نام تجاری Smartlipo به عنوان یکی از شناخته شده ترین لیزر های در انجام اعمال جراحی مطرح است.

در این دستگاه بیم لیزر از طریق کانولا به زیر پوست تابانده می شود و برروی آدیپوزها و بافت های اطراف آن اثر می گذارد. تاثیر فتومکانیکی نور لیزر سبب پاره شدن غشاء سلولی آدیپوز می شود و تاثیر فتوترمال لیزر سبب بسته شدن عروق خونی می گردد. با نزدیک کردن فایبر به لایه های زیرین پوست انرژی لیزر سبب اثر انقباضی سریع بر روی کلاژن های درم شده و با تحریک فیبرو پلاست ها موجب کلاژن سازی جدید می گردد. در برخی موارد، سلول های چربی به سرعت از بین نمی روند، با این حال انرژی لیزر توسط این سلول ها جذب شده وبا گذر زمان تغییر شکل پیدا می کنند. 
تکنولوژی Smart Lipo با طول موج 1064 نانومتر ، انرژی لیزر را در زمان بسیار کوتاه و با حداکثر قدرت در هر پالس تخلیه می کند که Gradient Pulse نامیده می شود و این نوع پالس بر خلاف سایر لیزر ها که به صورت پیوسته یا استاندارد پالس هستند، به بافت های اطراف از جمله سیستم لنفاوی آسیب نمی رساند.

روند میزان جذب و افزایش دمای چربی و بافت های اطراف در طول موج های مختلف. نمودار فوق نشان می دهد طول موج Smart Lipo موثرترین و ایمن ترین طول موج برای لیز کردن چربی ها می باشد.

فایل های مرتبط


معامله ای مطمئن با اعضای ویژه و دارای نشان! اطلاعات بیشتر

جستجو درمحصولات

اطلاعات تماس نوآوری پزشکی آرتیمان

آدرس : دفتر مرکزی: ایران-تهران-تهران-میدان ونک - خیابان ملاصدرا - خیابان پردیس - پلاک 14- طبقه 5 - واحد20و19- کدپستي 1991915577

تلفن : 021-88665825~27

فکس : 021-88876185

وب سایت : www.artiman.co


ارسال درخواست به

سرکار خانم میرزایی شرکت نوآوری پزشکی آرتیمانارسال پیام
شما از همین جا می توانید درخواست خود را به صورت مستقیم به شرکت نوآوری پزشکی آرتیمان ارسال کنید. شرکت نوآوری پزشکی آرتیمان از طریق ایمیل، فکس و پیام کوتاه از درخواست شما در لحظه مطلع می گردد.

و یا از سرویس درخواست خرید استفاده کنید


شما به عنوان خریدار یک کالا ویا یک خدمت می توانید برای دریافت بهترین پیشنهادات از سوی تامین کنندگان فروشندگان، مشخصات درخواست.ارسال درخواست خرید


شبکه های اجتماعی

ارتباط با ما

موبایل : -

تلفن : 021-88665825~27

فکس : 021-88876185

تلفکس : -

وب سایت : www.artiman.co